درخواست خرید - مونو پمپ بهلول | منوپمپ | Bohlul Mono Pump

درخواست خرید

انتخاب مونو پمپ می بایست بر اساس رئولوژی (Rheology) و دیگر خواص فیزیکی و شیمیائی سیال پمپ شونده و همچنین شرایط کاری از نظر دبی و فشار و بعضی پارامترهای دیگر صورت گیرد. بنابر این در اغلب موارد لازم است مشتریان طی مشورت با متخصصین و کارشناسان فنی این شرکت نسبت به انتخاب پمپ مناسب خود اقدام نمایند. در این فرآیند سعی خواهد شد کدهای تولیدی موجود به مشتریان پیشنهاد شود اما در گاهی موارد لازم است نوع خاصی از پمپ به لحاظ جنس و یا ابعاد و دیگر پارامترها مورد لحاظ قرار گیرد.
       لازم به ذکر است که در مواردی از مونو پمپ برای پروسس و ارسال مواد در حالت جامد نیز استفاده می شود. بدین صورت که مدخل ورودی پمپ بصورت یک قیف (Funnel) و یا هاپر (Hopper) می باشد و موادی مانند گوجه یا سیب زمینی و امثالهم بطور مستقیم در آن ریخته شده و ارسال می گردند. این گروه از پمپ ها تحت عنوان گروه F شناخته می شوند. در مقابل پمپ هائی که مدخل ورودی آنها بصورت یک لوله (و غالباً همراه با یک فلنج) است بعنوان گروه P تعریف می شوند. ورودی این گونه از پمپ ها سیالات روان تا لزج (ویسکوز) خواهد بود.
       مشتریان گرامی می توانند ابتدا به منوی "محصولات" مراجعه نمایند و با تنوع آنها آشنا شوند. مشخصات عمومی پمپ ها و محدوده عملکردی آنها در حد ممکن در این بخش توضیح داده شده است. توصیه می شود انتخاب نهائی با مشورت کارشناسان این شرکت صورت گیرد تا از عملکرد مناسب پمپ در محل بکارگیری آن اطمینان حاصل شود. به این منظور مهمترین مشخصات لازم برای این انتخاب در فرم زیر مطرح گردیده است. لطفاً فرم را به دقت تکمیل و ارسال نمائید تا در اسرع وقت پیگیری های لازم از طریق بخش اداری و بازرگانی شرکت صورت پذیرد.


فرم سفارش خرید از شرکت مونو پمپ بهلولاین بخش در حال آماده سازی می باشد.

نظرات شما به ما کمک خواهد کرد تا نواقص خود را رفع کنیم. نظرات و پیشنهادات مفید و مؤثر مورد تقدیر قرار گرفته و هدیه ناقابلی از طرف مدیریت برای آن در نظر گرفته خواهد شد. لطفاً هر گونه مطلب مورد نظر خود را در فرم زیر وارد و برای ما ارسال نمائید.